dowolna

Domy na sprzedaż Kiełpino - Oferty sprzedaży domów

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż z atrakcyjnymi rabatami wyjątkowej inwestycji "szczęśliwa Polana", składającej się z energooszczędnych mieszkań w zabudowie szeregowej w Kiełpinie! Do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpino,pomorskie

2 000 000 zł246 m² 8 130,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Szanowni Państwo, prezentuję przestronny dom wolnostojący w Kiełpinie - komfort, nowoczesność i zachwycający widok! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

719 999 zł124 m² 5 801,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Mam do zaoferowania przestronną połówkę bliźniaka. Dom o fantastycznym układzie dwupoziomowy oraz dużym tarasie z ogródkiem. Dom dostępny od zaraz! Domy zlokalizowane 500 m od "dino" -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrzosowa

Kiełpino,pomorskie

635 000 zł84 m² 7 514,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mam do zaoferowania dwie połówki "bliźniaka" w nowej lokalizacji. Będą one położone tuż pod lasem, przy ul. Wrzosowej w Kiełpinie. Realizowane przez nas domy mają nie tylko świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cicha

Kiełpino,pomorskie

789 000 zł326 m² 2 420,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Przytulny dom wolnostojący w Kiełpinie - ostatni etap budowy! Chętnie zaprezentuję Ci przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w malowniczej miejscowości Kiełpino, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kiełpino,pomorskie

836 000 zł111 m² 7 531,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w mekintoszach 16_727' z ceną: 658 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kiełpino,pomorskie

783 000 zł100 m² 7 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'uniwersalny 1_773' z ceną: 588 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

760 000 zł119 m² 6 386,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam do zaoferowania przestronną połówkę bliźniaka z ogromnym ogrodem (ok. 700 m2). Prezentowana oferta posiada dwie nadziemne kondygnacje użytkowe oraz nieużytkowe poddasze (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

749 000 zł117 m² 6 401,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w Kiełpinie nowoczesny dom jednorodzinny, który dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewnia poczucie prywatności charakterystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urocza

Kiełpino,pomorskie

729 000 zł146 m² 4 983,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż: nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kiełpino przy ul. Uroczej. Do sprzedania są 3 lokale w dwóch budynkach dwulokalowych. Aktualnie na sprzedaż są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Kiełpino,pomorskie

899 000 zł267 m² 3 370,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:786 m²

Dom w cenie dużego mieszkania, gotowy do wprowadzenia! Pracujesz zdalnie i potrzebujesz więcej przestrzeni do życia rodzinnego? Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cicha

Kiełpino,pomorskie

789 000 zł326 m² 2 420,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpino,pomorskie

2 500 000 zł506 m² 4 937,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:1 794 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w Kiełpinie, k. Kartuz, przy ulicy Długiej. Lokalizacja Kiełpino to prężnie rozwijająca się miejscowość położona w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

469 000 zł79 m² 5 936,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja "szczęśliwa Polana", składająca się z energooszczędnych mieszkań w zabudowie szeregowej w Kiełpinie! Do zakupu 3-pokojowy lokal mieszkalny na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cicha

Kiełpino,pomorskie

789 000 zł326 m² 2 420,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Kiełpino,pomorskie

1 120 000 zł140 m² 7 990,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Powierzchnia domu: 140,16 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sychty

Kiełpino,pomorskie

2 150 000 zł357 m² 6 025,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Biuro Nieruchomości Mio Casa przedstawia: dom jednorodzinny w prężnie rozwijającej się miejscowości- kiełpino Kartuskie Na sprzedaż przestronny, częściowo wykończony dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł124 m² 5 633,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniaki na sprzedaż - Kiełpino, ul. Długa Cena: 699 000 pln | Powierzchnia: 124,09 m | Stan deweloperski | Gotowe do odbioru Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Kiełpino,pomorskie

720 000 zł124 m² 5 802,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom z dużym ogrodem i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Powierzchnia użytkowa: 124,09 m Powierzchnia ogrodu: 500 m Liczba pokoi: 4 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł124 m² 5 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,09 m z przestronnym ogrodem o powierzchni 500 m , zlokalizowany na osiedlu Zielone Tarasy w Kiełpinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kiełpino,pomorskie

749 000 zł82 m² 9 084,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny i przytulny komfort w Urokliwym Otoczeniu Przedstawiamy Państwu niezwykłą ofertę - dom bliźniak zlokalizowany w malowniczym Kiełpinie Kartuskim, w samym sercu Kaszub. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł108 m² 6 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy dom wolnostojący w Kiełpinie. Idealny dla rodziny szukającej taniego w utrzymaniu domu z dużym ogródkiem w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpino,pomorskie

919 000 zł147 m² 6 251,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 146,80 m2 | Kiełpino, os. Piotruś Pan Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej (prawa strona), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cicha

Kiełpino,pomorskie

789 000 zł326 m² 2 420,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cicha

Kiełpino,pomorskie

789 000 zł326 m² 2 420,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

1 400 000 zł315 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego w urokliwej wsi Kiełpino koło Kartuz. Dom w spokojnej okolicy bezpośrednio przy ścianie lasu. Kiełpino to bardzo dobrze rozwinięta turystycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł138 m² 5 065,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowym budynku w Kiełpinie. Idealny dla rodziny szukającej energooszczędnego bliźniaka bądź taniego w utrzymaniu mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Kiełpino,pomorskie

849 000 zł294 m² 2 887,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Tylko U nas! świetny dom dla dużej rodziny lub inwestycja W osobne mieszkania! nieruchomość Na sprzedaż 4-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 294 m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Kiełpino,pomorskie

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:482 m²

Tylko U nas Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy w miejscowości Kiełpino! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

719 000 zł138 m² 5 210,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż gotowy do wejścia dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowym budynku w Kiełpinie. Gładzie na ścianach. Idealny dla rodziny szukającej energooszczędnego bliźniaka bądź taniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Kiełpino,pomorskie

990 000 zł147 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Tylko w biurze Mio Casa! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kiełpino pod Kartuzami. Idealna inwestycja dla rodziny z dziećmi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu nr 16 w Kiełpinie. Opis nieruchomości: powierzchnia domu: 124,09 m Powierzchnia ogródka: 500 m Status: wolny Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Kiełpino,pomorskie

1 899 000 zł241 m² 7 871,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Atuty: - świetna lokalizacja, - przestronny, 7-pokojowy dom, - wysoki standard wykończenia, - duży ogród z wiatą grillową i jacuzzi, - 40m2 garaż dwustanowiskowy dom: wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Kiełpino,pomorskie

1 069 000 zł147 m² 7 272,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:482 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpino,pomorskie

827 000 zł128 m² 6 479,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu lewą połówkę bliźniaka w Kiełpinie - wykończona w bardzo wysokim standardzie, gotowa do zamieszkania! Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł124 m² 5 633,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania fantastyczną połówkę bliźniaka. Dom ma nie tylko świetny układ dwupoziomowy, ale również spory ogród o powierzchni 358m2. W skład prezentowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Kiełpino,pomorskie

1 340 000 zł125 m² 10 702,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 328 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch atrakcyjnych elementów: stylowego, wolnostojącego domu z dwoma garażami oraz działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Kiełpino,pomorskie

1 120 000 zł125 m² 8 945,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Stylowy dom z 2 garażami i pomieszczeniem gospodarczym - Idealny pod działalność gospodarczą! Na sprzedaż oferujemy stylowy, wolnostojący dom z dwoma garażami i pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cyprysowa

Kiełpino,pomorskie

520 000 zł70 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Dom 70 m na działce 1160 m - Kiełpino, ul. Cyprysowa Podstawowe informacje: powierzchnia domu: 70 m Powierzchnia działki: 1160 m Lokalizacja: kiełpino, ul. Cyprysowa, powiat Kartuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podlaska

Kiełpino,pomorskie

649 000 zł175 m² 3 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Komfortowy dom 5 pokoi + garaż o powierzchni 130m2 tuż przy drodze asfaltowe położony w miejscowości Kiełpino. Jest to niewielka miejscowość położona blisko Kartuz. Natomiast dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł124 m² 5 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy dom 5pok obok jeziora i pkm działka 500m2. Stan deweloperski. Możliwość wykończenia domu pod klucz lub zakupu domu wykończonego w cenie 950.000 zł. Parter (łącznie: 69,77m2): salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij