Działka budowlana, ul. Słoneczna
Słoneczna, Kiełpino, pomorskie
- 599 000 zł
- 3 366 m²
- 177,96 zł/m²
Magdalena Gerasz...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Słoneczna
Słoneczna, Kiełpino, pomorskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Działka budowlana, ul. Słoneczna
Zaktualizowane: 21 maja 2026
599 000 zł 3 366 m² 177,96 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (177,96 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 3 366 m²
- kształt: prostokąt; teren pochyły, pusta, zalesiona
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: Geraszek Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 625892
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Słoneczna, Kiełpino, Kartuzy, kartuski, pomorskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, las
- cicho
Opis nieruchomości
Sprzedam działkę o powierzchni 3366 m² położoną w malowniczej i spokojnej części, w miejscowości Leszno, powiat kartuski, gmina Kartuzy. Ze względu na metraż i ukształtowanie terenu, nieruchomość posiada doskonały potencjał inwestycyjny. Działka usytuowana jest tuż przy lesie, na delikatnym wzniesieniu, co sprawia, że to miejsce zachwyca spokojem natury oraz oferuje spektakularne widoki.
Media: [Prąd/Woda] w drodze przy działce. (...)
734 106...
734 106 392